KPK Finanse Kredyty 2016

Ubezpieczenie od raka

Instytucje ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenia od choroby nowotworowej. Każdy kto  ma mniej niż 61 lat  może zakupić polisę dającą ochronę w przypadku  raka.

Liczne konsultacje z lekarzami były pomocne w opracowaniu tej oferty.

Ubezpieczony otrzymuje gwarancję wsparcia finansowego gdy zachoruje na raka. Polisa zapewnia pieniądze na każdym etapie leczenia. Odszkodowanie ubezpieczyciel wypłaca w ratach. Po wykryciu raka chory dostaje 40 proc. sumy, na jaką jest ubezpieczony. Następne pieniądze wypłacane będą w zależności –  jak postępować będzie choroba i wysokośc zależna będzie od metod leczenia.

 Po przebytej operacji ubezpieczony  dostaje 20 proc. kwoty ubezpieczenia, a kolejne wypłaty dostanie po zabiegach chemioterapii i radioterapii tj. 5 % za każdy, ale nie więcej jak za 5 razy.

 Ubezpieczyciel przekazuje też pieniądze na rekonwalestencję w wysokości 15 % na 3 miesiące.

Jeżeli ubezpieczony wróci do zdrowia dostaje kolejne 10 % kwoty ubezpieczenia, jeśli choroba nawróci to wtedy  otrzymuje wypłatę 10 % sumy ubezpieczenia.

Chory w naszym kraju ma ograniczone możliwości leczenia, a wynika to z braku dostępności do najnowszych metod diagnostycznych, a także do nowych, dosyć drogich preparatów onkologicznych.

Jednakże głównym powodem wysokiej umieralności chorych w Polsce, przeważnie bywa późne zdiagnozowanie raka. Wykrycie nowotworu w miarę wcześnie, daje często kompletne wyleczenie.

Ubezpieczenie w razie raka ułatwia chorym leczenie, odciąża domowe finanse i daje poczucie bezpieczeństwa.

Firma ubezpieczeniowa, dodatkowo w zakresie pakietu assistance, oferuje ubezpieczonemu transport medyczny do szpitala i ze szpitala oraz pomoc psychologa, opiekę nad dziećmi i niepełnosprawnymi osobami mieszkającymi wspólnie z pacjentem. Ma też zapewnioną pomoc domową i opiekę pielęgniarki.Dodatkowe usługi są realizowane do kwoty 5 tysięcy złotych. 

Rak atakuje zarówno mężczyzn jak i kobiety. Panie chorują często na raka piersi, trzonu i szyjki macicy, skóry i płuc .U mężczyzn rak atakuje: oskrzela i płuca, prostatę i skórę, Z tego powodu ubezpieczenie na wypadek nowotworu zaprojektowano w dwóch wersjach tzn.Ona i On.
Każdy pakiet zawiera trzy warianty, które różnią się zakresem schorzeń nowotworowych. 

 

Aktualne zestawienia dostępnych produktów:
chwilówki online porównanie kwiecień 2018
kredyty gotówkowe porównanie kwiecień 2018
najlepsze konta osobiste kwiecień 2018
karty kredytowe promocje kwiecień 2018