Kontakt

Dział techniczny:
jacek@altberger.pl

Marketing:
agnieszka@hipoteczny.com.pl

KREDYTY HIPOTECZNE KONTAKT

OPEN FINANCE KONTAKT

Zapytaj o kredyt mieszkaniowy, konsolidacyjny, pożyczkę hipoteczną eksperta finansowego Open Finance. Open Finance jest największą firmą pośrednictwa finansowego w Polsce, której eksperci charakteryzują się wysoką kompetencją, doświadczeniem i umiejętnościami negocjacyjnymi z ponad 14 bankami komercyjnymi.

EXPANDER KONTAKT

Zapytaj niezależnego eksperta finansowego o kredyt mieszkaniowy, kredyt na dom lub kredyt refinansowy. Expander to czołowa firma pośrednictwa finansowego z 19 letnim doświadczeniem. Eksperci Expander to świetnie przeszkoleni i certyfikowani specjaliści, którzy wiedzę i umiejętności zdobyli w największych instytucjach finansowych w Polsce.

NOTUS FINANSE KONTAKT

Notus Finanse należy do największych firm rynku pośrednictwa finansowego. Firma zatrudnia ponad 800 pracowników i współpracowników, którzy pracują w ponad 254 placówkach zlokalizowanych na terenie całego kraju. Eksperci Notus Finanse charakteryzują się wysoką skutecznością, dzięki ciągłej analizie procedur, ofert bankowych oraz wykorzystaniu najnowszych technologii.

KREDYTY GOTÓWKOWE KONTAKT

NOTUS FINANSE KONTAKT

Zapytaj eksperta Notus Finanse o kredyt lub pożyczkę gotówkową powyżej 20000 zł pod zastaw mieszkania, domu lub aktywów. Eksperci Notus Finanse posiadają oferty 14 banków komercyjnych działających w całej Polsce! Uwaga! Notus Finanse nie posiada ofert kredytów bez BIK, BIG, KRD i nie zajmuje się oddłużaniem, ani pośrednictwem finansowym dla osób z zadłużeniami komorniczymi.

EKSPERT BANKIER.PL

Zapytaj o kredyt gotówkowy na dowolny cel w ofercie standardowej lub promocyjnej w jednym z kilkunastu banków w Polsce. Dzięki doświadczeniu ekspertów Bankier.pl można sprawdzić i porównać banki bez wychodzenia a domu.


Dodaj komentarz