Kontakt

Dział techniczny:
jacek@altberger.pl

Marketing:
agnieszka@hipoteczny.com.pl

KREDYTY HIPOTECZNE KONTAKT

ZAPYTAJ EKSPERTA OPEN FINANCE

Zapytaj o kredyt mieszkaniowy, konsolidacyjny, pożyczkę hipoteczną eksperta finansowego Open Finance. Open Finance jest największą firmą pośrednictwa finansowego w Polsce, której eksperci charakteryzują się wysoką kompetencją, doświadczeniem i umiejętnościami negocjacyjnymi z ponad 20 bankami komercyjnymi.

ZAPYTAJ EKSPERTA EXPANDER

Zapytaj niezależnego eksperta finansowego o kredyt mieszkaniowy, kredyt na dom lub kredyt w programie MDM. Expander to czołowa firma pośrednictwa finansowego z 14 letnim doświadczeniem. Eksperci Expander to świetnie przeszkoleni i certyfikowani specjaliści, którzy wiedzę i umiejętności zdobyli w największych instytucjach finansowych w Polsce.

ZAPYTAJ EKSPERTA NOTUS

Notus Finanse należy do największych firm rynku pośrednictwa finansowego. Firma zatrudnia ponad 800 pracowników i współpracowników, którzy pracują w ponad 254 placówkach zlokalizowanych na terenie całego kraju. Eksperci Notus Finanse charakteryzują się wysoką skutecznością, dzięki ciągłej analizie procedur, ofert bankowych oraz wykorzystaniu najnowszych technologii.

ZAPYTAJ EKSPERTA MONEY.PL

Zapytaj eksperta Money.pl o aktualne promocje banków hipotecznych i sprawdź, który z nich oferuje najkorzystniejszą ofertę na zakup mieszkania, domu lub apartamentu w 2017 roku. Money.pl to jeden z największych i najbardziej opiniotwórczych portali finansowych w Polsce.

KREDYTY GOTÓWKOWE KONTAKT

ZAPYTAJ EKSPERTA NOTUS

Zapytaj eksperta Notus Finanse o kredyt lub pożyczkę gotówkową powyżej 20000 zł pod zastaw mieszkania, domu lub aktywów. Eksperci Notus Finanse posiadają oferty 20 banków komercyjnych działających w całej Polsce! Uwaga! Notus Finanse nie posiada ofert kredytów bez BIK, BIG, KRD i nie zajmuje się oddłużaniem, ani pośrednictwem finansowym dla osób z zadłużeniami komorniczymi.

ZAPYTAJ EKSPERTA TOTALMONEY

Zapytaj o kredyt gotówkowy na dowolny cel w ofercie standardowej lub promocyjnej w jednym z kilkunastu banków w Polsce. Dzięki doświadczeniu ekspertów Money.pl można sprawdzić i porównać banki bez wychodzenia a domu.

KREDYTY SAMOCHODOWE KONTAKT

ZAPYTAJ EKSPERTA TOTALMONEY

Sprawdź kredyty samochodowe na nowe i używane pojazdy krajowe i sprowadzone z UE. Porównaj bezpłatnie z ekspertami Money.pl oferty standardowe i promocyjne w 2019 roku


Dodaj komentarz