Kontakt

Dział techniczny:
jacek@altberger.pl

Marketing:
agnieszka@hipoteczny.com.pl

KREDYTY HIPOTECZNE KONTAKT

ZAPYTAJ DORADCĘ OPEN FINANCE

Zapytaj o kredyt mieszkaniowy, konsolidacyjny, pożyczkę hipoteczną doradcę finansowego Open Finance. Open Finance jest największą firmą doradztwa finansowego w Polsce, której doradcy charakteryzują się wysoką kompetencją, doświadczeniem i umiejętnościami negocjacyjnymi z ponad 20 bankami komercyjnymi.

ZAPYTAJ DORADCĘ EXPANDER

Zapytaj niezależnego doradcę finansowego o kredyt mieszkaniowy, kredyt na dom lub kredyt w programie MDM. Expander to czołowa firma doradztwa finansowego z 14 letnim doświadczeniem. Doradcy Expander to świetnie przeszkoleni i certyfikowani doradcy, którzy wiedzę i umiejętności zdobyli w największych instytucjach finansowych w Polsce.

ZAPYTAJ DORADCĘ DK NOTUS

Dom Kredytowy Notus należy do największych firm rynku doradztwa finansowego. Firma zatrudnia ponad 600 pracowników i współpracowników, którzy pracują w ponad 110 placówkach zlokalizowanych na terenie całego kraju. Doradcy DK Notus charakteryzują się wysoką skutecznością, dzięki ciągłej analizie procedur, ofert bankowych oraz wykorzystaniu najnowszych technologii.

ZAPYTAJ DORADCĘ MONEY.PL

Zapytaj doradcę Money.pl o aktualne promocje banków hipotecznych i sprawdź, który z nich oferuje najkorzystniejszą ofertę na zakup mieszkania, domu lub apartamentu w 2017 roku. Money.pl to jeden z największych i najbardziej opiniotwórczych portali finansowych w Polsce.

KREDYTY GOTÓWKOWE KONTAKT

ZAPYTAJ DORADCĘ DK NOTUS

Zapytaj doradcę DK Notus o kredyt lub pożyczkę gotówkową powyżej 20000 zł pod zastaw mieszkania, domu lub aktywów. Doradcy DK Notus posiadają oferty 20 banków komercyjnych działających w całej Polsce! Uwaga! DK Notus nie posiada ofert kredytów bez BIK, BIG, KRD i nie zajmuje się oddłużaniem, ani pośrednictwem finansowym dla osób z zadłużeniami komorniczymi.

ZAPYTAJ DORADCĘ MONEY.PL

Zapytaj o kredyt gotówkowy na dowolny cel w ofercie standardowej lub promocyjnej w jednym z kilkunastu banków w Polsce. Dzięki doświadczeniu doradców Money.pl można sprawdzić i porównać banki bez wychodzenia a domu.

KREDYTY SAMOCHODOWE KONTAKT

ZAPYTAJ DORADCĘ MONEY.PL

Sprawdź kredyty samochodowe na nowe i używane pojazdy krajowe i sprowadzone z UE. Porównaj bezpłatnie z doradcami Money.pl oferty standardowe i promocyjne w 2017 roku


Dodaj komentarz