Regulamin

1. Serwis Finansiero.pl ma charakter informacyjny, reklamowy i udziela informacji o produktach bankowych nieodpłatnie
2. Serwis należy do programów partnerskich czołowych portali finansowych Money.pl, Bankier.pl, Comperia.pl oraz mBank.net.pl
3. Serwis jest stroną internetową, którą można podzielić na część informacyjną (informacje o bankach) i zawierającą porównywarkę finansową służącą do wyszukiwania i porównywania kredytów oraz pożyczek
4. Informacje dotyczące oferty kredytów i pożyczek wykorzystywane na potrzeby portalu dotyczą subiektywnie wybranego zbioru produktów oferowanych na rynku polskim oraz oferty produktowej poszczególnych banków, które są reprezentatywne.
5. Informacje dotyczące oferty kredytowej banków wykorzystywane na potrzeby portalu Finansiero.pl są uaktualnione według stanu na dzień wskazany w stopce portalu.
6. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za skutki wykorzystania przez Użytkownika informacji zawartych w Portalu i nie ponosi odpowiedzialności za decyzje lub działania podejmowane przez Użytkownika w związku z korzystaniem z zestawień i porównań.
7. Korzystanie z kalkulatora jest bezpłatne (obowiązuje regulamin Bankier.pl – kalkulator gotówkowy lub dknotus.pl – kalkulator hipoteczny)
8. Serwis publikuje znaki towarowe, handlowe, firmowe, linki do innych witryn i serwisów internetowych oraz inne informacje dotyczące podmiotów współpracujących, które mogą umożliwiać przejście do stron www w celu kontynuacji prezentacji danej oferty lub samodzielnego przekazania kontaktu niezbędnego do wykonania usługi informacyjnej.
9. Serwis nie jest administratorem danych osobowych i nie przechowuje informacji wypełnianych przez klienta. Wszystkie formularze kontaktowe przekazywane są wprost do instytucji, z których klient chce skorzystać, zgodnie z regulaminem Money.pl, Comperia.pl, Bankier.pl, Dknotus.pl oraz mBank.net.pl
10. Wszelkie informacje dotyczące ofert banków nie są w żadnym zakresie czynnościami doradztwa finansowego, ubezpieczeniowego czy inwestycyjnego. Informacje, o których mowa w zdaniu poprzedzającym są przekazywane bezpłatnie i są dostępne powszechnie dla każdego użytkownika sieci Internet.
11. Obowiązuje całkowity zakaz kopiowania i powielania tekstów oraz elementów graficznych.
12. Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego działania. Pliki cookies można kontrolować w ustawieniach przeglądarki
13. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


Dodaj komentarz