Karty kredytowe

Aktywacja kart banku Citi Handlowy

Jednym z prężniej rozwijających się banków w Polsce jest Citi Handlowy. Powstały w 2001 roku, po połączeniu Banku Handlowego i Citibanku, bank łączy tradycje bankowości polskiej z nowoczesnymi rozwiązaniami na rynkach światowych. Dąży do osiągnięcia jak największej satysfakcji swoich klientów, zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych. W ofercie posiada szereg produktów z przeznaczeniem niemal dla każdego – od kont osobistych, usług kredytowych na wysokim poziomie i z preferencyjnym warunkami, po karty kredytowe i plany inwestycyjne. Dba o rozwój dogodnego dla klienta dostępu do oferty poprzez udostępnienie produktów prze Internet, telefon czy stale rozwijającą się sieć placówek.

Karty kredytowe

Bank proponuje swoim nowym klientom kartę kredytową Citi Simpliciti, do której głównych zalet można zaliczyć brak opłaty rocznej za kartę, za przypomnienia o spłacie czy wiadomości-powiadomienia sms. Nowy klient dodatkowo mam możliwość wykorzystania limitu do 10 000 zł za jedynie 20 zł kosztów miesięcznie. Okres bezodsetkowy do limitu na tej karcie wynosi 56 dni. Korzystając z karty klienci dodatkowo mogą wykorzystywać zniżki w popularnych sklepach nawet do 50 %, a płatności mogą być dokonywane również zbliżeniowo, dzięki naklejce PayPass, z opcją także na dodatkowe karty. Klienci banku korzystają równie chętnie z karty PremierMiles czy Word MasterCard dedykowanych zwłaszcza podróżnym.

Karty debetowe do rachunku Citi Prioriti

Klienci korzystający z rachunku osobistego Citi Handlowego mają możliwość wygodnego zarządzania swoimi funduszami a także wykorzystanie szeregu przywilejów i usług dodatkowych z oferty banku dla swoich klientów. Bezpłatnie bowiem można wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów na terenie kraju i poza granicami, na całym świecie, darmowe przelewy internetowe, polecenie zapłaty czy zlecenia stałe. Oczywiście każdy klient otrzymuje kartę debetową do konta osobistego MasterCard PayPass. Warto podkreślić, że usługi świadczone prze bank są na najwyższym poziomie, a bezpieczeństwo transakcji potwierdzone odpowiednimi certyfikatami, stąd płatności przy wykorzystaniu karty z chipem uznawane są na jedne z bezpieczniejszych na rynku.

Zarówno karty do konta osobistego, jak i kredytowe należy aktywować, by móc z nich korzystać w każdym miejscu i w każdej chwili. Bank ułatwia aktywacje poprzez dostęp do bankowości internetowej, zaawansowanej technologicznie infolinii. Aktywacji można dokonać również bezpośrednio w placówce banku.

Aktualne zestawienia dostępnych produktów:
chwilówki online porównanie styczeń 2022
kredyty gotówkowe porównanie styczeń 2022
najlepsze konta osobiste styczeń 2022
karty kredytowe promocje styczeń 2022