Kredyty KPK Finanse

Wyższe kwoty pożyczek gotówkowych w BOŚ

Bank Ochrony Środowiska odświeżył ofertę pożyczek gotówkowych. Wzrosła m.in. maksymalna kwota pożyczki, wydłużony został też okres kredytowania. Nowe warunki obowiązują od 4 marca 2013 r.

Nawet 150 tys. zł może wynieść maksymalna kwota pożyczki gotówkowej oferowanej przez BOŚ Bank. W porównaniu z dotychczasową ofertą oznacza to wzrost o 60 tys. zł. Dłuższy, aż o trzy lata, jest też dostępny okres kredytowania – teraz klient może rozłożyć spłatę pożyczki na 10 lat.

Oprocentowanie pożyczek zależy m.in. od okresu spłaty i przyjętych form zabezpieczeń. Bank premiuje też stałych klientów, czyli osoby które posiadają już np. rachunek w BOŚ Banku, bądź te, które wraz z wnioskiem o pożyczkę gotówkową zdecydują się na założenie w BOŚ Banku konta i zadeklarują stałe miesięczne wpływy.

Pożyczki zaciągane na nie więcej niż 36 miesięcy oprocentowane są według stałej stopy w całym okresie kredytowania. W przypadku produktów połączonych z ubezpieczeniem (polisa na życie i od utraty pracy) oferowanych stałym klientom banku nominalne oprocentowanie wynosi 13,49 proc. w skali roku. Przyjęcie dłuższego okresu kredytowania oznacza, że umowa z klientem oparta jest o oprocentowanie zmienne. Wynosi ono WIBOR 6M plus 8 p.p. marży dla pożyczek z ubezpieczeniem.

Niezależnie od formy zabezpieczeń i długości okresu spłaty pobierana przez bank prowizja dla stałych klientów wynosi 3 proc. wartości pożyczonej kwoty. Podobnie jak opłata za ubezpieczenie może zostać ona wliczona do harmonogramu spłat.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska

Aktualne zestawienia dostępnych produktów:
chwilówki online porównanie czerwiec 2024
kredyty gotówkowe porównanie czerwiec 2024
najlepsze konta osobiste czerwiec 2024
karty kredytowe promocje czerwiec 2024